Startlijst Onderlinge wedstrijd
09-09-2013

Startlijst onderlinge wedstrijd
zondag 15 september 2013



Duidelijkpaardrijden
Starttijd 10.00 uur ( prijsuitreiking aansluitend om 10.45 uur)
1. Anne Driessen - Aschwin
2. Finet Mulder - Jessie
3. Nemota Issa Deen - Chippie
4. Han Thölking - Flame
5. Sem v Heumen - Flame

Ponyspel niveau 1
Starttijd 10.45 uur

1. Bobby Draaijer - Jessie
2. Joris Krantz - Jessie
3. Emma de Jonge - Chippie

Ponyspel niveau 2
Starttijd 11.15 uur
1. Eva Siroen - Jessie
2. Lieke Roosendaal - Chippie
3. Fay Louwerse - Aschwin
4. Renee Derks - Flame

Ponyspel niveau 3
Starttijd 12.00 uur

1. Yiri Bergmans - Chippie
2. Elian Lavrijsen - Chippie
3. Luna de Hoogh - Chippie
4. Elize Beunk - Lysander
5. Fieke Scholten - Otje
6. Sanne v/d Engel - Otje
7. Lisa Rutten - Otje
8. Elois Siepe - Aschwin

Dressuur
Starttijd 10.00 uur

1. Claire Surquin - Kyara
2. Damian Hunia - Igram B zonder galop
3. Laurents Siteur - Dapple Dawn
4. Fieke Scholten - Otje B zonder galop
5. Annelotte Bex - Lysander
6. Elize Beunk - Lysander B zonder galop
7. Sari Derks - Kyara L1
8. Maud Jeuken - Kyara

Starttijd 11.15 uur
9. Carmen de Krijger - Golan
10. Sophie Surquin - Golan B zonder galop
11. Dirk Doesburg - Golan
12. Kevin Meurs - Wieke
13. Anne Janssen - Zippie
14. Myrthe Klabbers - Chippie
15. Lisa Rutten - Kyara B zonder galop
16. Elian Lavrijsen - Kyara

Starttijd 12.30 uur
17. Sam v/d Hoeven - Kyara
18. Marisa Beunk - Lady

Springen aansluitend aan dressuur/ponyspel rond 14.00 uur
1. Maud Jeuken - Chippie 20-30 cm
2. Fieke Scholten - Otje 20-30 cm
3. Sam v/d Hoeven - Chippie 20-30 cm
4. Ayla Huisman - Chippie 40-50 cm
5. Iris van Rossum - Ferdy 40-50 cm
6. Tamar Ardesch - Lysander 40-50 cm
7. Puck Arts Golan - 40-50 cm
8. Anne-fleur v Rooijen - Lysander 40-50 cm
9. Anna Verriet - Chippie 40-50 cm
10. Randi van Otterloo - Flame 40-50 cm
11. Anne Janssen - Zippie 50-60 cm
12. Marisa Beunk - Lady 50-60 cm
13. Desiree Tissen - Charmeur 60-70 cm
14. Kevin Meurs - Kyara 60-70 cm
15. Sari Derks - Golan 70-80 cm

Prijsuitreiking aansluitend aan springen rond 15.30 uur.

Veulen voor Jaela
08-07-2013

Op donderdagnacht om half twee heeft C'est Jaela (Johnson x de Niro) een
merrie veulen gekregen. De vader is Eye Catcher (Vivaldi x Tcn Partout)

Moeder en veulen maken het goed.



Ponykamp geslaagd
04-07-2013

Afgelopen week was er weer een super leuk ponykamp bij de Kasteelsche Hof.
Heerlijk slapen in een tent, veel buitenritten, mee op wedstrijd,
pannenkoeken eten bij de heksendans, naar de Divoza, Freestyle les,
springen, spelletjes doen, laat naar bed gaan, met de marathonwagen rijden.
Zijn we nog iets vergeten..........?????
Het was echt weer helemaal geslaagd.

Wil je een indruk krijgen van het kamp, kijk dan HIER voor de foto's.



Fay gekeurd
26-06-2013

Maandag 24 juni 2013 zijn André, Desiree, Fédor en Claudia naar de stamboekkeuring in Brummen geweest, waar Fay Kasteelsche Hof voor de keuring werd aangeboden.

Fay is in eigendom van Stalhouderij Kasteelsche Hof en Stal Verona en is de afgelopen weken in training geweest bij Stal Saaltink in Laren (Gld) www.stal-saaltink.nl  Jan heeft veel met haar geoefend aan de hand en met het losspringen. Complimenten voor Jan, want Fay is net als haar moeder Alovera sk (elite, sport springen) een paard dat vrij snel spanning op kan bouwen.
Tijdens de keuring heeft Fay zich prima laten zien en is dan ook opgenomen in het stamboek met een stokmaat van 1.66 cm en tevens heeft ze het predikaat Ster behaald.



De uitslagen
17-06-2013

Wat was het weer een geweldig weekend; op zaterdag de aftrap met de Carrousel en er was niet voor niets hard geoefend de afgelopen weken. Alle groepen zagen er weer fantastisch uit en de muziekkeuze was ook weer erg origineel.

Het winnende team van dit jaar is “Koninklijke familie” bestaande uit Hanne Leijtens, Wieke Leijtens, Suze Leijtens, Solange van Rossum en Esperance van Rossum. Proficiat meiden.
Zondag was het weer een gezellige onderlinge wedstrijd met dit keer veel enthousiaste deelnemers. Er was een heerlijk ontspannen sfeertje met hier en daar een buikpijntje van de zenuwen, bij de deelnemers maar zeker ook bij de ouders.
Na het springen die middag volgde de prijsuitreiking.
De foto’s vind je hier en ook nog op onze facebookpagina.

De uitslagen

Dressuur groep 1

Hanne Leijtens - Chippie - 205 pnt
Dirk Doesburg - Golan - 204 pnt
Solange van Rossum - Lysander - 203 pnt

Dressuur groep 2

Fieke Scholten - Aschwin - 213 pnt
Sophie Surquin - Chippie - 210 pnt
Sam v/d Hoeven - Kyara - 205 pnt

Dressuur groep 3

Annelotte Bex - Lysander - 217 pnt
Sari Derks - Kyara - 215 pnt
Rosa van Ree - Lysander - 214 pnt

Duidelijkpaardrijden en Ponyspel 1

Alle deelnemers kregen een medaille


Ponyspel 2

Lisa Rutten Otje 164 pnt
Suze Leijtens -  Flame - 158 pnt
Lynn Hofmeijer - Aschwin - 153 pnt

Ponyspel 3

Lisa Rutten - Flame - 199 pnt
Sam v/d Hoeven - Chippie - 196 pnt
Sanne v/d Engel - Otje - 194 pnt

Springen

Sari Derks - Golan - 2 x foutloos
Kevin Meurs - Kyara - 2 x foutloos
Marthe Bakker - Chippie - 2 x foutloos
 




Login