Startlijst onderlinge wedstrijd
18-06-2015

Startlijst onderlinge wedstrijd
Zondag 21 Juni 2015


Duidelijkpaardrijden
Starttijd 10.00 uur ( prijsuitreiking aansluitend om ongeveer 11.15 uur)

1. Finet Mulder -  Aschwin P1
2. Sanne v/d Engel - Ivor B
3. Lisa vd Bergh - Ype B eigen proef
4. Elois Siepe - Ivor P3
5. Nemota Issa Deen - Chippie P1
6. Sem van Heumen - Chippie eigen proef
7. Han Thölking - Chippie P1
8. Joep Custers - Ivor P1
9. Anne Driessen -  Ivor P2
10. Nikki Janssen - Ivor P2
11. Emma de Jonge - Lysander P2


Ponyspel niveau 1
Starttijd 11.30 uur

1. Jasper Brunner - Flame
2. Kaatje van Benthum - Chippie
3. Roza Draaijer - Chippie
4. Anne vd Sluijs - Chippie
5. Hannah Kraak - Aschwin


Ponyspel niveau 2
Starttijd 12.15 uur

1. Roza Draaijer - Chippie
2. Marieke Bach - Lysander
3. Britt vd Broek - Otje
4. Nina Vervuren - Otje
5. Nienke Kho - Otje
6. Alexander Frank - Lysander


Dressuur
Starttijd 10.30 uur

1. Kevin Meurs - Amara B
2. Anne Janssen - Zippie L1
3. Fieke Scholten - Kirstie B
4. Joelle vd Pas - Bono L1
5. Lisa Rutten - Golan B
6. Annelotte Bex - Lysander L1
7. Dirk Doesburg - Golan B
8. Bobby Draaijer - Jolie B
9. Myrthe Klabbers -  Ivor B
10. Clara Aschenbrenner - Ivor B
11. Elize Beunk
12. Lieke Roosendaal


Springen aansluitend aan dressuur/ponyspel rond 13.30 uur
Groep 1

1. Bobby Draaijer - Chippie 20-30 cm
2. Pontus Kho - Flame 20-30 cm
3. Iris van Essen - Chippie 20-30 cm
4. Dirk Doesburg - Golan 20-30 cm
5. Yealie Issa Deen - Chippie 20-30 cm
6. Jip Hanenberg - Otje 20-30 cm
7. Anna Verriet - Chippie 20-30 cm
8. Lisa Rutten - Golan 30-40 cm
9. Fieke Scholten - Kirstie 30-40 cm
10. Carmen de Krijger - Golan 40-50 cm
11. Anne-Fleur v Rooijen - Wilco 40-50 cm
12. Noor Nijman - Ricky 40-50 cm
13. Joelle vd Pas - Bono 70-80 cm
 



Carnavalsvakantie 2015
11-02-2015

 

Hallo allemaal,

Donderdag en vrijdag zijn we druk bezig geweest met het vervangen van de bovenlaag in de rijbak. Helaas waren er wat tegenslagen waardoor zaterdag de groepslessen  niet door kunnen gaan.
 

Zaterdag 21 februari
10.15 – 11.15 Sanne deze les komt te vervallen
Elize Beunk
Pleun vd Heide
Iris van Essen
Noor Nijman
Floor Jonker

11.15 – 12.15 Jantine deze les komt te vervallen
Eva Kolkman
Marisa Beunk
Annelotte Bex
Annefleur van Rooijen
Maud Raaijmakers
Carmen de Krijger

13.00 – 14.00 Jantine deze les komt te vervallen
Marieke Bach
Britt vd Broek
Luuke Raaijmakers
Isabelle Janssen
Firiël
Imke Wuijts
Klara
 

14.00 - 14.30 Viënne Raaijmakers> Jantine
14.30 – 15.00 Dirk Doesburg > Jantine
15.00 - 15.30 Robin vd Kieboom > Jantine



Geslaagd!
23-09-2014

Susan Middel en Sari Derks vandaag examen bij "la Grande" en allebei geslaagd.

Gefeliciteerd meiden!
















 



Uitslagen Onderlinge wedstrijd september 2014
21-09-2014

Iedereen weer super bedankt voor alle hulp om er weer een leuke onderlinge
wedstrijd van te maken.
Het was een zeer geslaagde dag.


De 1e prijs winaars van deze dag zijn:

Ponyspel 2 > Jip Hanenberg
Ponyspel 3 > Jip Hanenberg
Dressuur groep 1 > Dirk Doesburg
Dressuur groep 2 > Marisa Beunk
Springen groep 1 > Fieke Scholten
Springen groep 2 > Anne Beekers

Hier vind je de foto's van deze dag.



Uitslagen Onderlinge wedstrijd
29-06-2014

Nadat we gisteren een leuke carrousel dag hadden was er vandaag de onderlinge wedstrijd met dressuur ponyspel en springen.
Het was weer een gezellige dag met leuke, vrolijke combinaties. Goed om te zien hoeveel plezier we met z’n allen beleven aan deze fantastische sport.
Iedereen weer bedankt voor het helpen dit weekend.


De uitslag van vandaag;

Ponyspel 1 en duidelijkpaardrijden: Iedereen heeft heel goed gereden.
Voor deze twee groepen is er geen plaatsing alle deelnemers kregen een rozet en medaille.

Dressuur groep 1

1e Lisa Rutten Kyara 205 pnt
2e Sophie Surquin Golan 205 pnt
3e Sam v/d Hoeven Ivor 204 pnt
4e Fieke Scholten Otje 202 pnt

Dressuur groep 2

1e Anne Janssen Zippie 196 pnt
2e Sari Derks Igram 196 pnt
3e Myrthe Klabbers Lysander 188 pnt
4e Laura Stoop Golan 188 pnt

Ponyspel 2

1e Lynn Hofmeijer Aschwin 153 pnt
2e Joris Krantz Chippie 147 pnt
3e Alexander Frank Aschwin 146 pnt

Ponyspel 3

1e Lieke Roosendaal Flame 187 pnt
2e Lynn Hofmeijer Aschwin 184 pnt
3e Elize Beunk Chippie 182 pnt

Springen groep 1

1e Fieke Scholten Otje
2e Iris van Essen Chippie
3e Lisa Rutten Chippie

Springen groep 2

1e Maud Jeuken Chippie
2e Carmen de Krijger Golan
3e Anne-fleur v. Rooijen Wilco

Springen groep 3

1e Tessa de Waal Charmeur
2e Laura Stoop Golan
3e Desiree Tissen Charmeur

Plaatsing ponyclub “The Country Riders”

De dagkampioenen zijn geworden:

Springen groep 1: Fieke Scholten met Otje
Springen groep 2: Desiree Tissen met Charmeur
Dressuur groep 1: Lisa Rutten met Kyara
Dressuur groep 2: Anne Janssen met Zippie

Zie hier de foto’s van deze dag




Login