Rooster meivakantie
21-04-2016

Vrijdag 22 April
Privelessen

16.00 – 16.30 Doris > Margo
16.30 – 17.00 Anne v Lanschot > Margo
Groepsles
15.30 – 16.15 Sanne
1. Britt vd Broek
2. Marieke Bach
3. Fleur Jacobs
4.
5.

Zaterdag 23 April Spelletjesdag

Maandag 25 April
19.00 – 20.00 Joelle
1. Luuke Raaijmakers
2. Isabelle Janssen
3. Yealie Issa Deen
4. Noor Nijman
5. Anne-Fleur van Rooijen
6. Nienke Kho

20.00 – 21.00 Joelle
1. Marloes Laskowitz
2. Tessa de Waal
3. Laura Stoop
4. Ilse Haarler
5. Monique Mouwen
6. Eliane van Ewijk
7. Bart Bierbooms

Dinsdag 26 april
16.00 – 17.00 Joelle

1. Yealie Issa Deen
2. Joris Krantz
3. Marieke Bach
4. Britt vd Broek
5. Clara Aschenbrenner
6. Nienke Kho

18.30 – 19.15 Joelle
1. Janne van Benthum
2. Kaatje van Benthum
3. Barbara Krantz
4. Floor Verheijen
5.Sjuul Coenen

Privelessen
16.00 – 16.30 Magdalene > Sanne
16.30 – 17.00 Vincent en Laurenz > Sanne
17.00 – 17.30 Emma de Jonge > Sanne
17.00 – 17.30 Dirk > Joelle

Vrijdag 29 april
15.45 – 16.30 Sanne

1. Janne van Benthum
2. Kaatje van Benthum
3. Carice Verhoeven
4. Joris Krantz
5.

16.30 – 17.15 Sanne
1. Bobby Draaijer
2. Roza Draaijer
3. Floor Verheijen
4. Yealie Issa Deen
5. Noor Nijman

Zaterdag 30 April
11.15 – 12.00 Sari

1. Jasper Brunner
2. Laurenz Aschenbrenner
3. Vincent Aschenbrenner
4
5

12.00 – 13.00 Joelle
1. Carmen de Krijger
2. Anne-Fleur van Rooijen
3. Luuke Raaijmakers
4. Isabelle Janssen
5. Clara Aschenbrenner
6.
7.

Privelessen
10.30 – 11.00 Mille > Joelle
10.30 – 11.00 Magdalene > Sari
11.00 – 11.30 Indra > Joelle

Maandag 2 mei
17.00 – 17.30 Dirk > Kevin

20.00 – 21.00 Joelle
1. Marloes Laskowitz
2. Ilse Haarler
3. Tessa de Waal
4. Monique Mouwen
5. Laura Stoop
6. Anne-Fleur van Rooijen

Dinsdag 3 mei

Priveles
15.30 – 16.00 Anneruth > Sari

16.00 – 16.45 Joelle
1. Luus Renswoude
2.
3. Bobby Draaijer
4. Roza Draaijer
5. Jasper Brunner

18.30 – 19.15 Joelle
1. Suze Leijtens
2. Eliane van Ewijk
3. Bart Bierbooms
4. Carmen de Krijger
5. Wieke Leijtens

Woensdag 4 mei
16.00 – 16.45 Sanne

1. Luuke Raaijmakers
2. Isabelle Janssen
3. Noor Nijman
4. Imke Wuijts
5.

Zaterdag 7 mei
Springles en wedstrijd
 



Rooster kerstvakantie
14-12-2015

Vrijdag 18 december
10.00 – 10.30 Anneruth Fenthur > Sanne
16.00 – 16.30 Vincent en Laurenz > Sari
16.30 – 17.00 Magdalene > Sari

17.00 – 18.00 Sari
Bobby Draaijer
Britt vd Broek
Roza Draaijer
Clara Aschenbrenner
Rosa van Ree


Zaterdag 19 december
10.00 – 10.45 Joelle
Goos vd Brand
Sjuul Coenen
Jasper Mouwen
Anne vd Sluis
Hannah Kraak 

10.45 – 11.30 Joelle
Anneke Grotenhuis
Floor Jonker
Annefleur van Rooijen
Tamar Ardesch
Carmen de Krijger

11.30 – 12.30 Sari
Wieke Leijtens
Suze Leijtens
Isabelle Janssen
Franka Buchi
Elize Beunk
Floor Verheijen

9.30 – 10.00 Anne B > Claudia
10.00 – 10.30 Anke > Claudia
10.30 - 11.00 Marre Burgers > Kevin
11.00 – 11.30 Dirk Doesburg > Kevin
11.30 - 12.00 Bart Bierbooms > Kevin 
12.30 - 13.00 Carice > Sari


Maandag 21 december
19.15 – 20.00 Joelle
Anneke Grotenhuis
Bart Bierbooms
Eliane van Ewijk
Barbara Krantz
Isabelle Janssen

20.00 – 20.45 Joelle
Ilse Haarler
Tessa de Waal
Laura Stoop
Monique Mouwen


Dinsdag 22 december
15.30 - 16.30 Joelle
Franka Buchi
Floor Jonker
Annefleur van Rooijen
Clara Aschenbrenner
Roza Draaijer
Bobby Draaijer

15.15 – 16.00 Nikki en Els > Sanne
15.00 - 15.30 Vincent en Laurenz > Sari
16.00 - 16.30 Magdalene > Sari
 


Woensdag 23 december

13.30 - 14.15 Sari
Sanne Berends
Eef  Bouwens
Carmen de Krijger
Floor Verheijen

14.15 – 15.00 Sari
Goos vd Brand
Lisa Rutten
Britt vd Broek
Yealie Issa Deen
Imke Wuijts

15.30 – 16.15 Sanne 
Anne Driessen
Emma de Jonge

Maandag 28 december

19.30 – 20.00 Anke > Joelle

20.00 – 21.00 Joelle
Floor Jonker
Isabelle Janssen
Monique Mouwen
Ilse Haarler
Tessa de Waal
 

Dinsdag 29 december

15.15 – 16.00 Nikki en Els > Sanne
16.00 – 16.30 Vincent en Laurenz > Sari
16.30 – 17.00 Magdalene en Clara > Sari

17.00 – 18.00 Joelle
Annefleur van Rooijen
Bobby Draaijer
Roza Draaijer
Maud Raaijmakers
Luuke Raaijmakers
Noor Nijman
 

18.30 – 19.30 Joelle
Bart Bierbooms
Eliane van Ewijk
Tamar Ardesch
Barbara Krantz
Ilse Haarler
Sanne Berends
Eef Bouwens
 

Woensdag 30 december
14.15 – 15.15 Sari
Wieke Leijtens
Suze Leijtens
Lisa Rutten
Rosa van Ree
Britt vd Broek
Yealie Issa Deen

13.00 - 13.30 Carice > Sari
13.30 - 14.00 Marlijn > Sari
14.00 - 14.30 Emma de Jonge > Sanne 



Herfstvakantierooster
21-10-2015

Zaterdag 24 Oktober
10.15 – 11.00 Joelle
1. Carmen de Krijger
2. Viënne Raaijmakers
3. Jasper Brunner
4. Anne vd Sluijs
5. Noor Nijman

11.00 – 11.45 Joelle
1. Clara Aschenbrenner
2. Isabelle Janssen
3. Iris van Essen
4. Elize Beunk

11.45 – 12.30 Joelle
1. Barbara Krantz
2. Floor Jonker
3. Franka Büchi
4. Myrthe Klabbers
5. Annelotte Bex

Priveles
9.15 – 10.45 Sem v Heumen > Anke
10.00 - 10.30 Sjuul Coenen> Margo
10.30 - 11.00 Carice Verhoeven > Margo
11.00 – 11.30 Goos van den Brand > Kevin
11.30 – 12.00 Vincent Aschenbrenner > Kevin
12.00 – 12.30 Noor Arians > Kevin

Maandag 26 Oktober
Priveles
19.00 – 20.00 Anke Joosten > Joelle
20.00 – 21.00 Joelle
1. Ilse Haarler
2. Monique Mouwen
3. Isabelle Janssen
4. Floor Verheijen
5. Laura Stoop
6. Anneke Grotenhuis
7. Tessa de Waal

Dinsdag 27 Oktober
18.30 – 19.15 Joelle

1. Bart Bierbooms
2. Eliane van Ewijk
3. Maud Raaijmakers
4. Luuke Raaijmakers
5…………………………….

Woensdag 28 Oktober
15.30 – 16.15 Sanne

1. Sanne vd Engel
2. Elois Siepe
3. Jasper Brunner

16.15 - 17.00 Sari
1. Luna de Hoogh
2. Marieke Bach
3. Britt vd Broek
4. Yealie Issa Deen
5. Floor Jonker
6. Noor Nijman

Priveles
15.30 – 16.00 Goos van den Brand > Sari

Zaterdag 31 Oktober
10.15 - 11.00 Joelle

1. Elize Beunk
2. Viënne Raaijmakers
3. Roosmarijn vd Heide

11.00 – 12.00 Joelle
1. Maud Raaijmakers
2. Luuke Raaijmakers
3. Clara Aschenbrenner
4. Floor Verheijen
5. Iris van Essen
6…………………….

12.00 – 12.45 Joelle
1. Myrthe Klabbers
2. Annefleur van Rooijen
3. Franka Büchi
4. Rosa van Ree
5. Floor Jonker

Priveles.
9.30 - 10.00 Anne Beekers > Claudia
9.45 - 10.15 Sjuul Coenen> Kevin
10.00 – 10.30 Carice Verhoeven > Sari
10.30 – 11.00 Vincent Aschenbrenner> Sari
11.00 – 11.30 Laurenz Aschenbrenner > Sari
11.30 - 12.00 Mare Hamaker > Sari



Foto's toegevoegd
30-09-2015

We hebben inmiddels wat nieuwe foto's geplaatst. Van de onderlinge wedstrijd in juni, en uiteraard die van de wedstrijden van afgelopen zondag.

Veel plezier!



Startlijst onderlinge wedstrijd
24-09-2015

Hierbij de startlijst voor de onderlinge wedstrijd van zondag 27 september 2015.

Duidelijkpaardrijden
Starttijd 11.00 uur ( prijsuitreiking aansluitend om ongeveer 11.30 uur)

1. Nemota Issa Deen - Chippie ?
2. Anne Driessen - Lysander ?
3. Nikki Janssen - Lysander ?
4. Elois Siepe  Ivor ?
5. Joep Custers - Ivor ?
6. Emma de Jonge - Ivor ?
7. Finet Mulder - Aschwin ?

Ponyspel niveau 1
Starttijd 12.00 uur

1. Viënne Raaijmakers - Ivor
2. Anne vd Sluijs - Aschwin
3. Jasper Brunner - Chippie
4. Vincent Aschenbrenner - Aschwin

Ponyspel niveau 2
Starttijd 12.30 uur

1. Janne van Benthum - Aschwin
2. Kaatje van Benthum - Chippie
3. Roza Draaijer - Aschwin
4. Joris Krantz - Lysander

Ponyspel niveau 3
Starttijd 13.00 uur

1. Roza Draaijer - Aschwin
2. Nienke Kho - Lysander
3. Britt vd Broek - Otje
4. Marieke Bach - Ivor (start als 1e voor het DP om 10.55)

Dressuur
Starttijd 10.20 uur

1. Sanne Sengers - Amara B zonder galop
2. Isabelle Janssen - Ivor B
3. Floor Verheijen - Lysander B
4. Fieke Scholten - Aschwin B
5. Sari Derks - Wilhelmien B
6. Lisa Rutten - Golan B
7. Clara Aschenbrenner - Golan B zonder galop

Pauze 15 minuten

8. Emily Murphy - Santana B
9. Bobby Draaijer - Jolie B zonder galop
10. Dirk Doesburg - Golan B
11. Kevin Meurs - Amara B zonder galop
12. Joelle vd Pas - Bono L1
13. Myrthe Klabbers - Ivor B




Login