Kerstvakantie 2016
20-12-2016

Vrijdag 23 december
15.00 – 15.30 Mille > Sari
15.30 – 16.00 Lisa Rutten > Sari
17.00 – 17.30 Dirk > Kevin

16.00 – 16.45 Kevin
Anne van Lanschot
Annika Scholten
Anne Romein

16.45 – 17.45 Sari
Merel Verheul
Anneke Grotenhuis
Lara Janssen
Britt vd Broek
Isabelle Janssen
Rosa van Ree

Dinsdag 27 december
19.15 – 20.00 Joelle
Floor Jonker
Barbara Krantz
Bart Bierboom
Eliane van Ewijk
Rosa van Ree

20.00 – 20.45 Joelle
Laura Stoop
Tessa de Waal
Monique Brunner

Woensdag 28 december
12.30 – 13.00 Mille > Kevin
13.00 – 13.30 Koosje > Kevin
13.30 – 14.00 Diede > Sari

14.00 – 14.45 Sari
Annika Scholten
Mees Verhoeven
Nienke Agterbosch

14.45 – 15.30 Kevin
Hannah Kraak
Goos vd Brand
Anne v Lanschot
Jasper Brunner

15.30 – 16.15 Sari
Floor Jonker
Wieke Leijtens
Eef Bouwens
Sanne Berends
Anne-fleur van Rooijen

16.15 – 17.00 Sari
Merel Verheul
Luuke Raaijmakers
Rosali Bastiaans
Sanne Bastiaans
Anne Driessen

Maandag 2 januari
14.00 – 14.30 Petri > Sari
14.00 -14.30 Koosje > Kevin
14.30 – 15.00 Anne Romein> Kevin
14.30 – 15.00 Manon > Sari
15.00 – 15.30 Diede> Sari


16.00 – 16.45 Sanne
Nikki Janssen
Els Hustinx
Anne van Lanschot

19.00 – 19.45 Joelle
Carmen de Krijger
Sanne Berends
Eef Bouwens
Myrthe Klabbers
Isabelle Janssen

Dinsdag 3 januari
16.00 – 16.45 Sari
Jana Vink
Ravi Nijkrake
Hannah Kraak
Goos vd Brand

16.45 – 17.30 Sari
Carmen de Krijger
Noor Nijman
Fleur Jacobs
Merel Verheul

18.45 – 19.15 Rob > Joelle
19.15 – 20.00 Joelle
Anneke Grotenhuis
Barbara Krantz
Bart Bierbooms
Eliane van Ewijk

20.00 – 20.45 Joelle
Martine vd Anker
Monique Brunner
Marloes Laskewitz
Laura Stoop
Tessa de Waal

Woensdag 4 januari
15.00 – 16.00 Sanne
Anne Driessen
Lara Janssen
Britt vd Broek
Rosali Bastiaans
Sanne Bastiaans
Wieke Leijtens
Vrijdag 6 Januari

14.00 -14.45 Sari
Isabelle Janssen
Imme Vlokhoven
Chantal Hess

Zaterdag 7 januari
9.30 – 10.00 Petri > Sari
10.00 – 10.30 Manon > Sari
10.30 – 11.00 Mille > Sari

10.30 – 11.15 Joelle
Floor Jonker
Anne-fleur van Rooijen
Noor Nijman
Rosa van Ree

11.15 – 12.00 Joelle
Ravi Nijkrake
Imme v Vlokhoven
Malou Booltink
Chantal Hess

12.00 – 12.45 Sari
Jana Vink
Marre Burgers
Sjuul Coenen
Jasper Brunner
 

 


 



Rooster Herfstvakantie
20-10-2016

Zaterdag 22 oktober ’16

10.15 – 11.00 Joelle
Sanne Bastiaans
Isabelle Janssen
Luuke Raaijmakers
Noor Nijman
Britt vd Broek

11.30 – 12.15 Joelle
Jasper Mouwen
Malou Booltink
Imme vlokhoven
Ravi Nijkrake
Vienne Raaijmakers

Maandag 24 oktober ’16

19.00 – 20.00 Joelle
Anneke Grotenhuis
Sanne Berends
Eef Bouwens
Anne Hovens
Barbara Krantz
Myrthe Klabbers

Dinsdag 25 oktober ’16

20.00 – 21.00 Joelle
Laura Stoop
Eliane van Ewijk
Bart Bierbooms
Marloes Laskewitz
Tessa de Waal
Martine vd Anker
Anke Joosten

Woensdag 26 oktober ’16

15.30 – 16.15 Sanne
Sanne vd Engel
Elois Siepe
Merel Verheul
Marieke Bach
Lara Janssen

Priveles
14.30 Chantal Hess > Sari
15.00 Nienke Agterbosch> Sari

Donderdag 27 oktober

16.30 – 17.15 Sanne
Nikki
Joep Custer
Anne Driessen

Privelessen
10.00 – 10.30 Rein > Kevin
10.00 – 10.30 Anouk > Sari
10.30 -11.00 Dirk Doesburg > Kevin
10.30 – 11.00 Lisa Rutten > Sari

Zaterdag 29 oktober

10.15 – 11.00 Joelle
Marre Burgers
Vienne Raaijmakers
Imme Vlokhoven
Wieke Leijtens
Jana Vink

11.00 – 12.00 Joelle
Isabelle Janssen
Luuke Raaijmakers
Noor Nijman
Britt vd Broek
Sam vd Hoeven
Jolijn Verbeet

Privelessen
9.30 – 10.00 Petri > Sari
10.00 – 10.30 Manon > Sari
9.30 -10.00 Chantal Hess > Kevin



Rooster zomervakantie
04-07-2016

Rooster zomervakantie

 

Maandag 15 augustus
19.00 – 19.45 Joelle
1. Anne Hovens
2. Anneke Grotenhuis
3. Annefleur van Rooijen
4. Myrthe Klabbers
5. Lara Janssen
6. Floor Jonker

20.00 – 20.45 Joelle
1. Tessa de Waal
2. ..........................
3. Martine vd Anker
4. Monique Brunner
5. ………………….
6. ………………….

Dinsdag 16 augustus
18.30 – 19.00 Jana Vink > Joelle
19.00 – 19.45 Joelle
1. Marieke Bach
2. Bart Bierbooms
3. Eliane van Ewijk
4. Emma de Jonge
5. Barbara Krantz
6. ………………..
7. ……………….

Woensdag 17 augustus
14.30 – 15.00 Ietske > Sari
15.00 – 15.30 Ravi Nijkrake > Sari
15.30 – 16.15 Sari
1. Sanne vd Engel
2. Elois Siepe
3.Nemota Issa Deen
4. ………………

Maandag 22 augustus
19.00 – 19.45 Joelle
1. Annefleur van Rooijen
2. Anneke Grotenhuis
3. Anne Hovens
4. Myrthe Klabbers
5. Floor Jonker
6. …………………

20.00 – 20.45 Joelle
1. Martine vd Anker
2. Marloes Laskewitz
3. Monique Brunner
4. Tessa de Waal
5. .......................
6. ……………….
7. ……………….

Dinsdag 23 augustus
19.00 – 19.45 Joelle
1. Marieke Bach
2. Bart Bierbooms
3. Eliane van Ewijk
4. Emma de Jonge
5. Barbara Krantz
6. Lara Janssen
7. ………………..

Woensdag 24 augustus
15.00 – 15.30 Ietske > Sari
15.30 – 16.15 Sari
1. Sanne vd Engel
2. Elois Siepe
3. Anne Driessen
4. Nikki Janssen



Startlijst onderlinge wedstrijd
20-06-2016

Startlijst onderlinge wedstrijd zondag 26 juni 2016


Duidelijkpaardrijden.
Starttijd 11.00 uur

1. Lisa vd Bergh Ype
2. Finet Mulder Aschwin
3. Nemota Issa Deen Chippie
4. Emma de Jonge Chippie
5. Anne Driessen Lysander
6. Nikki Janssen Flame

Prijsuitreiking aansluitend

Ponyspel niveau 1
Starttijd 12.00 uur

1. Anna Sengers Otje
2. Bloeme Poelen Otje
3. Ravi Nijkrake Chippie
4. Jana Vink Chippie
5. Annika Scholten Chippie

Prijsuitreiking aansluitend


Ponyspel niveau 2
Starttijd 13.00 uur

1. Jasper Brunner Lysander
2. Lotte vd Ven Ivor
3. Viënne Raaijmakers Ivor
4. Marlijn vd Meulen Ivor
5. Anne vd Sluijs Chippie
6. Sjuul Coenen Ivor
7. Goos vd Brand Ivor
8. Merel Verheul Ivor
9. Mare Hamaker Otje
10. Marre Burgers Flame
11. Inde Oosterhout Flame
12. Hanna vd Aa

Ponyspel niveau 3
Starttijd 14.30 uur

1. Joris Krantz Ivor
2. Anne vd Sluijs Ivor
3. Tyme vd Ven Lysander
4. Pontus Kho Kyara
5. Inde oosterhout Flame
6. Goos vd Brand Lysander
7. Hanna vd Aa Kyara


Dressuur ochtendprogramma
Starttijd 10.00 uur

1. Suzan Middel Ricky M1
2. Sanne Sengers Amara B
3. Bobby Draaijer Danny Kaye B
4. Sari Derks Amicci L1
5. Anne Beekers Kirstie L2
6. Joelle vd Pas Bono M1
7. Kevin Meurs Amara B zonder galop
8. Laura Stoop Golan L1
9. Michèle Ernste Kirstie B

Starttijd 11.00 uur

10. Fieke Scholten Aschwin L1
11. Carmen de Krijger Kirtsie L1
12. Myrthe Klabbers Ivor L1
13. Dirk Doesburg Golan L1
14. Michèle Ernste Kirstie L1


Dressuur middagprogramma
Starttijd 13.45 uur

1. Floor Verheijen Golan B
2. Lisa Rutten Kyara B
3. Anneke Grotenhuis Golan B
4. Sam vd Hoeven Kirstie B
5. Eef Bouwens Kyara B
6. Sanne Berends Kirstie B
7. Nienke kho Jolie B zonder galop
8. Marieke Bach Kyara B

Starttijd 14.45 uur

9. Britt vd Broek Otje B
10. Lisa Rutten Kyara L1
11. Isabelle Janssen Ivor B
12. Elois Siepe Ivor B
13. Luuke Raaijmakers Ivor B
14. Roza Draaijer Hugh B zonder galop


Prijsuitreiking dressuur en ponyspel 2 en 3 aansluitend om ongeveer 16.00 uur
 



Rooster meivakantie
21-04-2016

Vrijdag 22 April
Privelessen

16.00 – 16.30 Doris > Margo
16.30 – 17.00 Anne v Lanschot > Margo
Groepsles
15.30 – 16.15 Sanne
1. Britt vd Broek
2. Marieke Bach
3. Fleur Jacobs
4.
5.

Zaterdag 23 April Spelletjesdag

Maandag 25 April
19.00 – 20.00 Joelle
1. Luuke Raaijmakers
2. Isabelle Janssen
3. Yealie Issa Deen
4. Noor Nijman
5. Anne-Fleur van Rooijen
6. Nienke Kho

20.00 – 21.00 Joelle
1. Marloes Laskowitz
2. Tessa de Waal
3. Laura Stoop
4. Ilse Haarler
5. Monique Mouwen
6. Eliane van Ewijk
7. Bart Bierbooms

Dinsdag 26 april
16.00 – 17.00 Joelle

1. Yealie Issa Deen
2. Joris Krantz
3. Marieke Bach
4. Britt vd Broek
5. Clara Aschenbrenner
6. Nienke Kho

18.30 – 19.15 Joelle
1. Janne van Benthum
2. Kaatje van Benthum
3. Barbara Krantz
4. Floor Verheijen
5.Sjuul Coenen

Privelessen
16.00 – 16.30 Magdalene > Sanne
16.30 – 17.00 Vincent en Laurenz > Sanne
17.00 – 17.30 Emma de Jonge > Sanne
17.00 – 17.30 Dirk > Joelle

Vrijdag 29 april
15.45 – 16.30 Sanne

1. Janne van Benthum
2. Kaatje van Benthum
3. Carice Verhoeven
4. Joris Krantz
5.

16.30 – 17.15 Sanne
1. Bobby Draaijer
2. Roza Draaijer
3. Floor Verheijen
4. Yealie Issa Deen
5. Noor Nijman

Zaterdag 30 April
11.15 – 12.00 Sari

1. Jasper Brunner
2. Laurenz Aschenbrenner
3. Vincent Aschenbrenner
4
5

12.00 – 13.00 Joelle
1. Carmen de Krijger
2. Anne-Fleur van Rooijen
3. Luuke Raaijmakers
4. Isabelle Janssen
5. Clara Aschenbrenner
6.
7.

Privelessen
10.30 – 11.00 Mille > Joelle
10.30 – 11.00 Magdalene > Sari
11.00 – 11.30 Indra > Joelle

Maandag 2 mei
17.00 – 17.30 Dirk > Kevin

20.00 – 21.00 Joelle
1. Marloes Laskowitz
2. Ilse Haarler
3. Tessa de Waal
4. Monique Mouwen
5. Laura Stoop
6. Anne-Fleur van Rooijen

Dinsdag 3 mei

Priveles
15.30 – 16.00 Anneruth > Sari

16.00 – 16.45 Joelle
1. Luus Renswoude
2.
3. Bobby Draaijer
4. Roza Draaijer
5. Jasper Brunner

18.30 – 19.15 Joelle
1. Suze Leijtens
2. Eliane van Ewijk
3. Bart Bierbooms
4. Carmen de Krijger
5. Wieke Leijtens

Woensdag 4 mei
16.00 – 16.45 Sanne

1. Luuke Raaijmakers
2. Isabelle Janssen
3. Noor Nijman
4. Imke Wuijts
5.

Zaterdag 7 mei
Springles en wedstrijd
 




Login