Startlijst onderlinge wedstrijd
24-09-2015

Hierbij de startlijst voor de onderlinge wedstrijd van zondag 27 september 2015.

Duidelijkpaardrijden
Starttijd 11.00 uur ( prijsuitreiking aansluitend om ongeveer 11.30 uur)

1. Nemota Issa Deen - Chippie ?
2. Anne Driessen - Lysander ?
3. Nikki Janssen - Lysander ?
4. Elois Siepe  Ivor ?
5. Joep Custers - Ivor ?
6. Emma de Jonge - Ivor ?
7. Finet Mulder - Aschwin ?

Ponyspel niveau 1
Starttijd 12.00 uur

1. Viënne Raaijmakers - Ivor
2. Anne vd Sluijs - Aschwin
3. Jasper Brunner - Chippie
4. Vincent Aschenbrenner - Aschwin

Ponyspel niveau 2
Starttijd 12.30 uur

1. Janne van Benthum - Aschwin
2. Kaatje van Benthum - Chippie
3. Roza Draaijer - Aschwin
4. Joris Krantz - Lysander

Ponyspel niveau 3
Starttijd 13.00 uur

1. Roza Draaijer - Aschwin
2. Nienke Kho - Lysander
3. Britt vd Broek - Otje
4. Marieke Bach - Ivor (start als 1e voor het DP om 10.55)

Dressuur
Starttijd 10.20 uur

1. Sanne Sengers - Amara B zonder galop
2. Isabelle Janssen - Ivor B
3. Floor Verheijen - Lysander B
4. Fieke Scholten - Aschwin B
5. Sari Derks - Wilhelmien B
6. Lisa Rutten - Golan B
7. Clara Aschenbrenner - Golan B zonder galop

Pauze 15 minuten

8. Emily Murphy - Santana B
9. Bobby Draaijer - Jolie B zonder galop
10. Dirk Doesburg - Golan B
11. Kevin Meurs - Amara B zonder galop
12. Joelle vd Pas - Bono L1
13. Myrthe Klabbers - Ivor B



Lessen in de zomervakantie
13-07-2015

Reguliere- en Duidelijkpaardrijden lessen



 

Week 34

Dinsdag 18 augustus
Priveles 9.30 -10.00 Claudia > Anne Beekers
Priveles 10.00 – 10.30 Claudia > Joelle vd Pas
Priveles 15.00 15.45 Sophie > Nemota issa Deen dp

Groep 19.00 – 19.45 Joelle
1. Wieke Leijtens
2. Suze Leijtens
3. Yealie issa Deen
4. Kimberly Boss
5.Janne v Benthum
6. Kaatje van Benthum

Groep 20.00 – 20.45 Joelle
1. Ilse Haarler
2. Eliane van Ewijk
3. Bart Bierbooms
4. Barbara Krantz
5. Iris van Essen
6. …………………….

Priveles Joelle 20.45 - 21.15 Maurice en Melanie

Woensdag 19 augustus

Priveles 13.00- 14.00 Sophie > Bernice en moeder
Groep 15.30 – 16.15 Sophie dp
1. Sanne vd Engel
2. Elois Siepe
3. Emma de Jonge
4. ……………………

Prive (proef)les 16.30 – 17.00 Sophie> Guusje Gesthuizen

Vrijdag 21 augustus
Priveles 10.00 – 10.30 Sari > Sarah Werners

Zaterdag 22 augustus
Groep 10.00 – 10.45 Sari
1. Joris Krantz
2. Marieke Bach
3. Solange van Rossum
4. Esperance van Rossum
5. Clara Aschenbrenner
6.Iris van Essen

Groep 10.45 – 11.30 Sari
1. Myrthe Klabbers
2. Carmen de Krijger
3.
4. Rosa van Ree
5. ………………….
6. ……………………

Priveles 09.30 - 10.00 Sari > Vincent Aschenbrenner
Priveles 10.00 – 10.30 Kevin > Goos vd Brand
 

Week 35

Maandag 24 augustus
Groep 19.00 – 19.45 Sophie
1. Wieke Leijtens
2. Suze Leijtens
3. Solange van Rossum
4. Esperance van Rossum
5. Kimberly Boss
6. Floor Jonker

Groep 20.00 – 21.00 Sophie
1. Ilse Haarler
2. Monique Brunner
3. Eliane van Ewijk
4. Bart Bierbooms
5.Tessa de Waal
6. Laura Stoop

Woensdag 26 augustus
Groep 15.30 – 16.15 Sophie dp
1. Nikki Janssen
2. Anne Driessen
3. Elois Siepe
4. Emma de Jonge

Priveles 14.15 – 14.45 Sari > Goos vd Brand

Zaterdag 29 augustus
10.00 – 11.00 sari
1.
2. Clara Aschenbrenner
3. Jasper Brunner
4. Barbara Krantz
5.
6.
7.

11.00 - 12.00 Sari
1. Annefleur van Rooijen
2. Myrthe Klabbers
3. Maud Raaijmakers
4. Carmen de Krijger
5. Rosa van Ree
6. Floor Jonker
7. Luuke Raaijmakers

Priveles
9.30 - 10.00 Sari > Vincent Aschenbrenner
 



Startlijst onderlinge wedstrijd
18-06-2015

Startlijst onderlinge wedstrijd
Zondag 21 Juni 2015


Duidelijkpaardrijden
Starttijd 10.00 uur ( prijsuitreiking aansluitend om ongeveer 11.15 uur)

1. Finet Mulder -  Aschwin P1
2. Sanne v/d Engel - Ivor B
3. Lisa vd Bergh - Ype B eigen proef
4. Elois Siepe - Ivor P3
5. Nemota Issa Deen - Chippie P1
6. Sem van Heumen - Chippie eigen proef
7. Han Thölking - Chippie P1
8. Joep Custers - Ivor P1
9. Anne Driessen -  Ivor P2
10. Nikki Janssen - Ivor P2
11. Emma de Jonge - Lysander P2


Ponyspel niveau 1
Starttijd 11.30 uur

1. Jasper Brunner - Flame
2. Kaatje van Benthum - Chippie
3. Roza Draaijer - Chippie
4. Anne vd Sluijs - Chippie
5. Hannah Kraak - Aschwin


Ponyspel niveau 2
Starttijd 12.15 uur

1. Roza Draaijer - Chippie
2. Marieke Bach - Lysander
3. Britt vd Broek - Otje
4. Nina Vervuren - Otje
5. Nienke Kho - Otje
6. Alexander Frank - Lysander


Dressuur
Starttijd 10.30 uur

1. Kevin Meurs - Amara B
2. Anne Janssen - Zippie L1
3. Fieke Scholten - Kirstie B
4. Joelle vd Pas - Bono L1
5. Lisa Rutten - Golan B
6. Annelotte Bex - Lysander L1
7. Dirk Doesburg - Golan B
8. Bobby Draaijer - Jolie B
9. Myrthe Klabbers -  Ivor B
10. Clara Aschenbrenner - Ivor B
11. Elize Beunk
12. Lieke Roosendaal


Springen aansluitend aan dressuur/ponyspel rond 13.30 uur
Groep 1

1. Bobby Draaijer - Chippie 20-30 cm
2. Pontus Kho - Flame 20-30 cm
3. Iris van Essen - Chippie 20-30 cm
4. Dirk Doesburg - Golan 20-30 cm
5. Yealie Issa Deen - Chippie 20-30 cm
6. Jip Hanenberg - Otje 20-30 cm
7. Anna Verriet - Chippie 20-30 cm
8. Lisa Rutten - Golan 30-40 cm
9. Fieke Scholten - Kirstie 30-40 cm
10. Carmen de Krijger - Golan 40-50 cm
11. Anne-Fleur v Rooijen - Wilco 40-50 cm
12. Noor Nijman - Ricky 40-50 cm
13. Joelle vd Pas - Bono 70-80 cm
 



Carnavalsvakantie 2015
11-02-2015

 

Hallo allemaal,

Donderdag en vrijdag zijn we druk bezig geweest met het vervangen van de bovenlaag in de rijbak. Helaas waren er wat tegenslagen waardoor zaterdag de groepslessen  niet door kunnen gaan.
 

Zaterdag 21 februari
10.15 – 11.15 Sanne deze les komt te vervallen
Elize Beunk
Pleun vd Heide
Iris van Essen
Noor Nijman
Floor Jonker

11.15 – 12.15 Jantine deze les komt te vervallen
Eva Kolkman
Marisa Beunk
Annelotte Bex
Annefleur van Rooijen
Maud Raaijmakers
Carmen de Krijger

13.00 – 14.00 Jantine deze les komt te vervallen
Marieke Bach
Britt vd Broek
Luuke Raaijmakers
Isabelle Janssen
Firiël
Imke Wuijts
Klara
 

14.00 - 14.30 Viënne Raaijmakers> Jantine
14.30 – 15.00 Dirk Doesburg > Jantine
15.00 - 15.30 Robin vd Kieboom > Jantine



Geslaagd!
23-09-2014

Susan Middel en Sari Derks vandaag examen bij "la Grande" en allebei geslaagd.

Gefeliciteerd meiden!
















 




Login