Startlijst Caroussel 24 Juni 2017
22-06-2017

Aanstaande zaterdag zal onze jaarlijkse Caroussel wedstrijd plaatsvinden. Hieraan doen groepen van allerlei leeftijden mee met elk hun eigen thema, verkleedkleren en muziek. Hieronder vind je het middag vullend programma. Aansluitend aan de laatste groep zal de prijsuitreiking plaatsvinden. Ook als je niet meerijd ben je natuurlijk welkom om de verschillende groepen te komen aanmoedigen!

14:00 - Groep 1
1. Barbara Charmeur
2. Martine Kyara
3. Monique Amicci
4. Ilse Kirstie
5. Anke Bono
6. Tessa Figaro
   
14:30 - Groep 2
1. Joris Ivor
2. Kaatje Otje
3. Janne Chippie
4. Emma Ype
5. Fleur Jolie
   
15:00 - Groep 3  
1. Marieke Ivor
2. Britt Charmeur
3. Lara Igram
4. Jip Ype
5. Yealie Kyara
   
15:30 - Groep 4  
1. Esperance Ype
2. Fieke Kirstie
3. FiriΓ«l Jolie
4. Wieke Ricky
   
16:00 - Groep 5  
1. Jasper Otje
2. Hannah Chippie
3. Goos Ashwin
4. Luus Ivor
   
16:30 - Groep 6  
1. Marlijn Charmeur
2. Lotte Igram
3. Sanne Jolie
4. Jana Ashwin
5. Iris Ype
6. Elois Ivor
   
17:00 - Groep 7  
1. Floor Ivor
2. Anna Kyara
3. Noor Charmeur
4. Anne-Fleur Amicci
   
17:30 - Groep 8  
1. Sari Figaro
2. Sanne Amara
3. Fieke Kirstie
4. Sophie Amicci

 



Uitslag Onderlinge Wedstrijd 21 Mei 2017
31-05-2017

Wat super trots zijn we weer op alle ruiters en amazones die bij Stalhouderij Kasteelsche Hof rijden. 
21 mei tijdens de onderlinge wedstrijd weer ontzettend veel plezier gehad. Hieronder vind je de nummers 1, 2 en 3 van de Dressuur en Ponyspel 2 en 3. Aan Ponyspel 1 en Duidelijk Paardrijden was geen klassement verbonden.

Dressuur Groep 1     Ponyspel 2  
1. Sari Derks Figaro   1. Annika Scholten Otje
2. JoΓ«lle van de Pas Bono   2. Goos Otje
3. Fieke Scholten  Ashwin   3. Nienke Kyara
         
Dressuur Groep 2     Ponyspel 3  
1. Eef Bouwers Kirstie   1. Goos Otje
2. Carmen de Krijger Kirstie   2. Jasper Ashwin
3. Sanne Berends Amicci   3. Marlijn Chippie
         
Dressuur Groep 3        
1. Lieke Roosendaal Kyara      
2. Dirk Doesburg Kirstie      
3. Jip Hanenberg Ype      
         

 πŸ˜HNIewfi dd

 

Meer foto's op onze FaceBook pagina! 

 



Startlijst Onderlinge Wedstrijd Mei 2017
15-05-2017

Hieronder vind je de startlijst voor de onderlinge wedstrijd van 21 Mei 2017. Door de fantastische opkomst kan helaas niet iedereen op zijn of haar 1e keus rijden. De prijsuitrijking voor de dressuur is ongeveer om 14:15. Voor de ponyspellen zijn de prijsuitreikingen meteen na het einde van een categorie.

N.B. Voor de dressuur is dit een tijdsindeling en geen groepsindeling 

Dressuur 10:00
1. Joelle van de Pas Bono L2
2. Sanne Sengers Amara B
3. Sari Derks Figaro L2
4. Fieke Scholten Ashwin L1
5. Britt Beker Assica B
 
Dressuur 11:00 Ponyspel DP 11:00
1. Myrthe Klabbers Ivor B 1. Nemota  Chippie
2. Rosali Bastiaans Ivor B 2. Nikki Chippie
3. Lara Janssen  Ivor B 3. Han Chippie
4. Roza Draaijer Otje B 4. Lisa Ype
5. Anne-Fleur van Rooijen Golan B 5. Anne  Kyara
6. Sanne Bastiaans Golan B 6. Shamenta Ivor
7. Bobby Draaijer Golan B 7. Joep Ivor
8. Isabelle Jansen Kyara B 8. Finet Ashwin
  9. Thyrza Chippie
 
Dressuur 12:00 Ponyspel 1 12:00
1. Luuke Raaijmakers Ype B 1. Diede Otje
2. Jip Hanenberg Ype B 2. Maxime Chippie
3. Eef Bouwers Kirstie B 3. Malou Chippie
4. Carmen de Krijger Kirstie  B 4. Mees  Ashwin
5. Dirk Doesburg Kirstie L1 5. Nienke Ashwin
6. Marieke Bach Kyara B    
7. Lieke Roosendaal Kyara B Ponyspel 2 12:30
8. Anneke Grotenhuis Kyara B 1. Chantal Ivor
      2. Jana Ivor
      3. Anne van Lanschot Ivor
      4. Annika Otje
 
13:00-13:30 Pauze
 
Dressuur 13:30 Ponyspel 2 (vervolg) 13:30
1. Sanne Berends Amicci B 5. Bloeme Chippie
2. Noor Nijman Charmeur B 6. Mees Kyara
3. Britt van de Broek Jolie B (zg) 7. Mare Kyara
4. Wieke Leijtens Ricky B (zg) 8. Sjuul Kyara
5. Floor van de Ven VJ B 9. Nienke Kyara
  10. ViΓ«nne Kyara
  11. Goos Ivor
  12. Petri Ivor
  13. Jasper Ashwin
  14. Marre Ashwin
     
  Ponyspel 3 14:30
  1. Hanna  Ype
  2. Lotte Kyara
  3. Inde Chippie
  4. Marlijn Ivor
  5. Joris Ivor
  6. Emma Ivor
  7. Jasper Ivor
  8. ViΓ«nne Kyara
  9. Goos Otje
  10. Sjuul Otje
  11. Marre  Chippie

 



Kerstvakantie 2016
20-12-2016

Vrijdag 23 december
15.00 – 15.30 Mille > Sari
15.30 – 16.00 Lisa Rutten > Sari
17.00 – 17.30 Dirk > Kevin

16.00 – 16.45 Kevin
Anne van Lanschot
Annika Scholten
Anne Romein

16.45 – 17.45 Sari
Merel Verheul
Anneke Grotenhuis
Lara Janssen
Britt vd Broek
Isabelle Janssen
Rosa van Ree

Dinsdag 27 december
19.15 – 20.00 Joelle
Floor Jonker
Barbara Krantz
Bart Bierboom
Eliane van Ewijk
Rosa van Ree

20.00 – 20.45 Joelle
Laura Stoop
Tessa de Waal
Monique Brunner

Woensdag 28 december
12.30 – 13.00 Mille > Kevin
13.00 – 13.30 Koosje > Kevin
13.30 – 14.00 Diede > Sari

14.00 – 14.45 Sari
Annika Scholten
Mees Verhoeven
Nienke Agterbosch

14.45 – 15.30 Kevin
Hannah Kraak
Goos vd Brand
Anne v Lanschot
Jasper Brunner

15.30 – 16.15 Sari
Floor Jonker
Wieke Leijtens
Eef Bouwens
Sanne Berends
Anne-fleur van Rooijen

16.15 – 17.00 Sari
Merel Verheul
Luuke Raaijmakers
Rosali Bastiaans
Sanne Bastiaans
Anne Driessen

Maandag 2 januari
14.00 – 14.30 Petri > Sari
14.00 -14.30 Koosje > Kevin
14.30 – 15.00 Anne Romein> Kevin
14.30 – 15.00 Manon > Sari
15.00 – 15.30 Diede> Sari


16.00 – 16.45 Sanne
Nikki Janssen
Els Hustinx
Anne van Lanschot

19.00 – 19.45 Joelle
Carmen de Krijger
Sanne Berends
Eef Bouwens
Myrthe Klabbers
Isabelle Janssen

Dinsdag 3 januari
16.00 – 16.45 Sari
Jana Vink
Ravi Nijkrake
Hannah Kraak
Goos vd Brand

16.45 – 17.30 Sari
Carmen de Krijger
Noor Nijman
Fleur Jacobs
Merel Verheul

18.45 – 19.15 Rob > Joelle
19.15 – 20.00 Joelle
Anneke Grotenhuis
Barbara Krantz
Bart Bierbooms
Eliane van Ewijk

20.00 – 20.45 Joelle
Martine vd Anker
Monique Brunner
Marloes Laskewitz
Laura Stoop
Tessa de Waal

Woensdag 4 januari
15.00 – 16.00 Sanne
Anne Driessen
Lara Janssen
Britt vd Broek
Rosali Bastiaans
Sanne Bastiaans
Wieke Leijtens
Vrijdag 6 Januari

14.00 -14.45 Sari
Isabelle Janssen
Imme Vlokhoven
Chantal Hess

Zaterdag 7 januari
9.30 – 10.00 Petri > Sari
10.00 – 10.30 Manon > Sari
10.30 – 11.00 Mille > Sari

10.30 – 11.15 Joelle
Floor Jonker
Anne-fleur van Rooijen
Noor Nijman
Rosa van Ree

11.15 – 12.00 Joelle
Ravi Nijkrake
Imme v Vlokhoven
Malou Booltink
Chantal Hess

12.00 – 12.45 Sari
Jana Vink
Marre Burgers
Sjuul Coenen
Jasper Brunner
 

 


 



Rooster Herfstvakantie
20-10-2016

Zaterdag 22 oktober ’16

10.15 – 11.00 Joelle
Sanne Bastiaans
Isabelle Janssen
Luuke Raaijmakers
Noor Nijman
Britt vd Broek

11.30 – 12.15 Joelle
Jasper Mouwen
Malou Booltink
Imme vlokhoven
Ravi Nijkrake
Vienne Raaijmakers

Maandag 24 oktober ’16

19.00 – 20.00 Joelle
Anneke Grotenhuis
Sanne Berends
Eef Bouwens
Anne Hovens
Barbara Krantz
Myrthe Klabbers

Dinsdag 25 oktober ’16

20.00 – 21.00 Joelle
Laura Stoop
Eliane van Ewijk
Bart Bierbooms
Marloes Laskewitz
Tessa de Waal
Martine vd Anker
Anke Joosten

Woensdag 26 oktober ’16

15.30 – 16.15 Sanne
Sanne vd Engel
Elois Siepe
Merel Verheul
Marieke Bach
Lara Janssen

Priveles
14.30 Chantal Hess > Sari
15.00 Nienke Agterbosch> Sari

Donderdag 27 oktober

16.30 – 17.15 Sanne
Nikki
Joep Custer
Anne Driessen

Privelessen
10.00 – 10.30 Rein > Kevin
10.00 – 10.30 Anouk > Sari
10.30 -11.00 Dirk Doesburg > Kevin
10.30 – 11.00 Lisa Rutten > Sari

Zaterdag 29 oktober

10.15 – 11.00 Joelle
Marre Burgers
Vienne Raaijmakers
Imme Vlokhoven
Wieke Leijtens
Jana Vink

11.00 – 12.00 Joelle
Isabelle Janssen
Luuke Raaijmakers
Noor Nijman
Britt vd Broek
Sam vd Hoeven
Jolijn Verbeet

Privelessen
9.30 – 10.00 Petri > Sari
10.00 – 10.30 Manon > Sari
9.30 -10.00 Chantal Hess > Kevin



  • Beginning
  •   
  • Previous
  •   
  • 1
  •   
  • 2
  •   
  • 3
  •   
  • 4
  •   
  • 5
  •   
  • 6
  •   
  • 7
  •   
  • 8
  •   
  • 9
  •   
  • 10
  •   
  • Next
  •   
  • End

Login