Carnavalsvakantie lesrooster
06-02-2018

 

5p Groepsles Sanne

Vrijdag, 9. februari

16:00 – 16:45

Beschrijving: Imme Jana Ravi Mees Nienke

 

 

Margo

Vrijdag, 9. februari

16:15 – 16:45
Esmee

 

Sanne

Vrijdag, 9. februari

16:45 – 17:30
Thyrza en Nikki

 

3p groepsles Sari

Vrijdag, 9. februari

17:00 – 17:45

Beschrijving: Annefleur Noor Nijman Koosje

 

Sanne

Vrijdag, 9. februari

17:30 – 18:00
Zeb

 

3p Groepsles Joelle

Zaterdag, 10. februari

10:30 – 11:15

Beschrijving: Marre Sjuul Noortje

 

5p Groepsles Joelle

Zaterdag, 10. februari

11:15 – 12:00

Beschrijving: Koosje Annika Chantal Petri Bloeme

 

Sari

Zaterdag, 10. februari

11:30 – 12:00
Manon

 

 

5p groepsles Sari

Zaterdag, 10. februari

12:15 – 13:00

Beschrijving: Isabelle Kaatje Janne Jasper Vienne

 

2p groepsles Joelle

Dinsdag, 13. februari

20:00 – 21:00

Beschrijving: Barbara Ilse

 

4p groepsles Sari

Woensdag, 14. februari

14:00 – 14:45

Beschrijving: Chantal Bloeme Jana Ravi

 

Sari

Woensdag, 14. februari

15:30 – 16:00

Zeb

 

Sari

Woensdag, 14. februari

16:00 – 16:30

Esmee

 

Sari

Woensdag, 14. februari

16:30 – 17:00

Eline

 

Sanne

Vrijdag, 16. februari

15:30 – 16:15

Finet Nikki en Anne

 

Marijke

Zaterdag, 17. februari

09:15 – 09:45

Brenda

 

4p Groepsles Joelle

Zaterdag, 17. februari

09:45 – 10:30

Beschrijving: Marre Maxime Ravi Vienne

 

4p Groepsles Joelle

Zaterdag, 17. februari

10:30 – 11:30

Beschrijving: Noor Nijman Annefleur Isabelle Jip

 

5p Groepsles Joelle

Zaterdag, 17. februari

11:30 – 12:15

Beschrijving: Annika Chantal Petri Bloeme Imme

 

Sari

Zaterdag, 17. februari

11:30 – 12:00

Manon

 

Marijke

Zaterdag, 17. februari

12:30 – 13:00
Lidewij proefles

 

 



Fieke Gelderse Kampioenschappen
01-02-2018

Afgelopen zaterdag, 27 Januari 2018, heeft Fieke meegedaan aan de Gelderse Kampioenschappen. Hier had ze zich voor geplaatst door het Kringkampioenschap te winnen. Bij de Gelderse Kampioenschappen heeft ze een mooie 3e plaats behaald met haar pony Kirstie.

 



Fieke Kringkampioen
07-01-2018

Vandaag, 7 januari 2018, heeft Fieke Scholten haar laatste selectiewedstrijd gereden met Kirstie. In combinatie met de resultaten van de eerdere selectiewedstrijden is zij Kringkampioen Rivierenland Oost geworden. Hierdoor mag ze nu meedoen met de aankomende Gelderse Kampioenschappen. 



Kerstvakantie rooster 2017
20-12-2017

Kerstvakantie rooster

Vrijdag 22 december

16.00 – 16.45 Sari

Imme

Anne v Lanschot

Jana

Mees

Ravi

 

16.45 – 17.30 Sari

Roos

Mare

Goos

 

Priveles 16.15 – 16.45 Esmee> Margo

 

Zaterdag 23 december

09:45 – 10:30 Marijke

Sjuul

Noortje

Luus

Marre

Maxime

 

10:30 – 11:30 Sari

Noor N

Annefleur

Floor J

Isabelle

 

11:30 – 12:15 Marijke

Chantal

Petri

Bloeme

Vienne

 

Priveles 11.30 -12.00 Manon> Sari

12.15 – 12.45 Lisa > Marijke

 

Woensdag 27 december

15:00 – 15:45 Sari

Barbara

Joris

Ravi

Raffi

Koosje

 

15:45 – 16:30 Sari

Jana

Roosmarijn

Myrthe

Jip

Lara J

 

Priveles 09.00 – 09.30 Anne J > Sari

9.30 – 10.00 Annika > Sari

16.30 – 17.00 Eline Scholten > Sari

 

Zaterdag 30 december

09.45 – 10.30 Marijke

Marre

Maxime

Luus

Imme

 

10:30 – 11:15 Marijke

Noor Nijman

Annefleur

Floor

Isabelle

 

11:15 – 12:00 Marijke

Chantal

Petri

Bloeme

 

Priveles 11.30 – 12.00 Manon > Sari

12.30 – 13.00 Lisa > Marijke

 

Dinsdag 2 januari

20:00 – 20:45 Joelle

Monique

Tessa

Barbara

Carmen

 

Vrijdag 5 januari

15.30 – 16.15

Jana

Ravi

Roosmarijn

Myrthe

Jip

 

Priveles 16.15 Esmee > Margo

 

Zaterdag 6 januari

09:45 – 10:30 Marijke

Luus

Noor vd Meerdendonk

Koosje

Marre

Maxime

 

10:30 – 11:15 Sari

Noor Nijman

Annefleur

Floor

Isabelle

Vienne

 

11:15 – 12:00 Marijke

Annika

Chantal

Petri

Bloeme

Imme

 

Privelessen

11.30 – 12.00 Manon > Sari

12.00 – 12.30 Lisa > Marijke



Herfstvakantierooster 2017
11-10-2017

Herfstvakantie

Vrijdag 13 oktober

16:00 - 16:45 Sanne
Imme
Petri
Nienke
Mees
Anne

16:45 - 17:00 Sari
Wieke
Jip
Fieke

Dinsdag 17 oktober
20.00 – 21.00 Joelle
Tessa
Martine
Monique

Woensdag 18 oktober

15.45 tot 16.30 Sari
Sanne vd Engel
Elois 
Chantal
Maxime
Bloeme

16.30 – 17.15 Sanne
Lara
Britt
Annefleur
Noor

Zaterdag 21 oktober

10.00 - 10.30 Brenda > Marijke
11.30 – 12.00 Manon > Sari
12.00 – 12.30 Noortje > Sari
12.45 – 13.45 Esmee (dubbele les) Marijke

10.30 – 11.15 Joelle
Noor
Annefleur
Isabelle
Barbara
Joris

11.15 – 12.00 Joelle
Koosje
Chantal
Petri
Bloeme
Isabelle

12.00 – 12.45 Marijke
Jasper
Sjuul
Imme
Annika Scholten
Anne van Lanschot




Login