Carnavalsvakantie 2015
11-02-2015

 

Hallo allemaal,

Donderdag en vrijdag zijn we druk bezig geweest met het vervangen van de bovenlaag in de rijbak. Helaas waren er wat tegenslagen waardoor zaterdag de groepslessen  niet door kunnen gaan.
 

Zaterdag 21 februari
10.15 – 11.15 Sanne deze les komt te vervallen
Elize Beunk
Pleun vd Heide
Iris van Essen
Noor Nijman
Floor Jonker

11.15 – 12.15 Jantine deze les komt te vervallen
Eva Kolkman
Marisa Beunk
Annelotte Bex
Annefleur van Rooijen
Maud Raaijmakers
Carmen de Krijger

13.00 – 14.00 Jantine deze les komt te vervallen
Marieke Bach
Britt vd Broek
Luuke Raaijmakers
Isabelle Janssen
Firiël
Imke Wuijts
Klara
 

14.00 - 14.30 Viënne Raaijmakers> Jantine
14.30 – 15.00 Dirk Doesburg > Jantine
15.00 - 15.30 Robin vd Kieboom > Jantine



Geslaagd!
23-09-2014

Susan Middel en Sari Derks vandaag examen bij "la Grande" en allebei geslaagd.

Gefeliciteerd meiden!
















 



Uitslagen Onderlinge wedstrijd september 2014
21-09-2014

Iedereen weer super bedankt voor alle hulp om er weer een leuke onderlinge
wedstrijd van te maken.
Het was een zeer geslaagde dag.


De 1e prijs winaars van deze dag zijn:

Ponyspel 2 > Jip Hanenberg
Ponyspel 3 > Jip Hanenberg
Dressuur groep 1 > Dirk Doesburg
Dressuur groep 2 > Marisa Beunk
Springen groep 1 > Fieke Scholten
Springen groep 2 > Anne Beekers

Hier vind je de foto's van deze dag.



Uitslagen Onderlinge wedstrijd
29-06-2014

Nadat we gisteren een leuke carrousel dag hadden was er vandaag de onderlinge wedstrijd met dressuur ponyspel en springen.
Het was weer een gezellige dag met leuke, vrolijke combinaties. Goed om te zien hoeveel plezier we met z’n allen beleven aan deze fantastische sport.
Iedereen weer bedankt voor het helpen dit weekend.


De uitslag van vandaag;

Ponyspel 1 en duidelijkpaardrijden: Iedereen heeft heel goed gereden.
Voor deze twee groepen is er geen plaatsing alle deelnemers kregen een rozet en medaille.

Dressuur groep 1

1e Lisa Rutten Kyara 205 pnt
2e Sophie Surquin Golan 205 pnt
3e Sam v/d Hoeven Ivor 204 pnt
4e Fieke Scholten Otje 202 pnt

Dressuur groep 2

1e Anne Janssen Zippie 196 pnt
2e Sari Derks Igram 196 pnt
3e Myrthe Klabbers Lysander 188 pnt
4e Laura Stoop Golan 188 pnt

Ponyspel 2

1e Lynn Hofmeijer Aschwin 153 pnt
2e Joris Krantz Chippie 147 pnt
3e Alexander Frank Aschwin 146 pnt

Ponyspel 3

1e Lieke Roosendaal Flame 187 pnt
2e Lynn Hofmeijer Aschwin 184 pnt
3e Elize Beunk Chippie 182 pnt

Springen groep 1

1e Fieke Scholten Otje
2e Iris van Essen Chippie
3e Lisa Rutten Chippie

Springen groep 2

1e Maud Jeuken Chippie
2e Carmen de Krijger Golan
3e Anne-fleur v. Rooijen Wilco

Springen groep 3

1e Tessa de Waal Charmeur
2e Laura Stoop Golan
3e Desiree Tissen Charmeur

Plaatsing ponyclub “The Country Riders”

De dagkampioenen zijn geworden:

Springen groep 1: Fieke Scholten met Otje
Springen groep 2: Desiree Tissen met Charmeur
Dressuur groep 1: Lisa Rutten met Kyara
Dressuur groep 2: Anne Janssen met Zippie

Zie hier de foto’s van deze dag



Uitslag Carrousel
29-06-2014

De carrousel was gisteren, zaterdag 28 juni, met 7 deelnemende groepen weer een groot succes.
Het was moeilijk voor de jury om weer een winnaar te kiezen.


Dit jaar was er een originaliteitsprijs en deze is gewonnen door “Het sprookjesbos”, omdat zij de mooiste muziek en outfit hadden.
Rosa, Floor, Michèle en Myrthe, Proficiat!

Winnaar van de best gereden proef van dit jaar is geworden de groep “Robin Hood”.
Merel, Marisa, Annelotte en Renee ook proficiat met de overwinning.

Alle andere groepen hadden het ook super gedaan!

1. Robin Hood (Merel, Marisa, Annelotte en Renee): 203 pnt
2. WK (Laura, Tessa, Martine en Ilse): 197 pnt
3. Spongebob ( Iris, Sophie, Claire): 196 pnt
4. De 3 generaties (Hanne, Wieke, Suze, Solange, Esperance): 195 pnt
5. Sprookjesbos (Rosa, Floor, Michèle en Myrthe): 193 pnt
6. Teletubbies (Fieke, Pleun, Elize en Lieke): 192 pnt
7. Zigeuners (Carmen, Anne-Fleur, Hanne, Eva): 186 pnt

Hier vind je de foto’s van de verschillende groepen.




Login