Herfstvakantierooster
21-10-2015

Zaterdag 24 Oktober
10.15 – 11.00 Joelle
1. Carmen de Krijger
2. Viënne Raaijmakers
3. Jasper Brunner
4. Anne vd Sluijs
5. Noor Nijman

11.00 – 11.45 Joelle
1. Clara Aschenbrenner
2. Isabelle Janssen
3. Iris van Essen
4. Elize Beunk

11.45 – 12.30 Joelle
1. Barbara Krantz
2. Floor Jonker
3. Franka Büchi
4. Myrthe Klabbers
5. Annelotte Bex

Priveles
9.15 – 10.45 Sem v Heumen > Anke
10.00 - 10.30 Sjuul Coenen> Margo
10.30 - 11.00 Carice Verhoeven > Margo
11.00 – 11.30 Goos van den Brand > Kevin
11.30 – 12.00 Vincent Aschenbrenner > Kevin
12.00 – 12.30 Noor Arians > Kevin

Maandag 26 Oktober
Priveles
19.00 – 20.00 Anke Joosten > Joelle
20.00 – 21.00 Joelle
1. Ilse Haarler
2. Monique Mouwen
3. Isabelle Janssen
4. Floor Verheijen
5. Laura Stoop
6. Anneke Grotenhuis
7. Tessa de Waal

Dinsdag 27 Oktober
18.30 – 19.15 Joelle

1. Bart Bierbooms
2. Eliane van Ewijk
3. Maud Raaijmakers
4. Luuke Raaijmakers
5…………………………….

Woensdag 28 Oktober
15.30 – 16.15 Sanne

1. Sanne vd Engel
2. Elois Siepe
3. Jasper Brunner

16.15 - 17.00 Sari
1. Luna de Hoogh
2. Marieke Bach
3. Britt vd Broek
4. Yealie Issa Deen
5. Floor Jonker
6. Noor Nijman

Priveles
15.30 – 16.00 Goos van den Brand > Sari

Zaterdag 31 Oktober
10.15 - 11.00 Joelle

1. Elize Beunk
2. Viënne Raaijmakers
3. Roosmarijn vd Heide

11.00 – 12.00 Joelle
1. Maud Raaijmakers
2. Luuke Raaijmakers
3. Clara Aschenbrenner
4. Floor Verheijen
5. Iris van Essen
6…………………….

12.00 – 12.45 Joelle
1. Myrthe Klabbers
2. Annefleur van Rooijen
3. Franka Büchi
4. Rosa van Ree
5. Floor Jonker

Priveles.
9.30 - 10.00 Anne Beekers > Claudia
9.45 - 10.15 Sjuul Coenen> Kevin
10.00 – 10.30 Carice Verhoeven > Sari
10.30 – 11.00 Vincent Aschenbrenner> Sari
11.00 – 11.30 Laurenz Aschenbrenner > Sari
11.30 - 12.00 Mare Hamaker > Sari



Foto's toegevoegd
30-09-2015

We hebben inmiddels wat nieuwe foto's geplaatst. Van de onderlinge wedstrijd in juni, en uiteraard die van de wedstrijden van afgelopen zondag.

Veel plezier!



Startlijst onderlinge wedstrijd
24-09-2015

Hierbij de startlijst voor de onderlinge wedstrijd van zondag 27 september 2015.

Duidelijkpaardrijden
Starttijd 11.00 uur ( prijsuitreiking aansluitend om ongeveer 11.30 uur)

1. Nemota Issa Deen - Chippie ?
2. Anne Driessen - Lysander ?
3. Nikki Janssen - Lysander ?
4. Elois Siepe  Ivor ?
5. Joep Custers - Ivor ?
6. Emma de Jonge - Ivor ?
7. Finet Mulder - Aschwin ?

Ponyspel niveau 1
Starttijd 12.00 uur

1. Viënne Raaijmakers - Ivor
2. Anne vd Sluijs - Aschwin
3. Jasper Brunner - Chippie
4. Vincent Aschenbrenner - Aschwin

Ponyspel niveau 2
Starttijd 12.30 uur

1. Janne van Benthum - Aschwin
2. Kaatje van Benthum - Chippie
3. Roza Draaijer - Aschwin
4. Joris Krantz - Lysander

Ponyspel niveau 3
Starttijd 13.00 uur

1. Roza Draaijer - Aschwin
2. Nienke Kho - Lysander
3. Britt vd Broek - Otje
4. Marieke Bach - Ivor (start als 1e voor het DP om 10.55)

Dressuur
Starttijd 10.20 uur

1. Sanne Sengers - Amara B zonder galop
2. Isabelle Janssen - Ivor B
3. Floor Verheijen - Lysander B
4. Fieke Scholten - Aschwin B
5. Sari Derks - Wilhelmien B
6. Lisa Rutten - Golan B
7. Clara Aschenbrenner - Golan B zonder galop

Pauze 15 minuten

8. Emily Murphy - Santana B
9. Bobby Draaijer - Jolie B zonder galop
10. Dirk Doesburg - Golan B
11. Kevin Meurs - Amara B zonder galop
12. Joelle vd Pas - Bono L1
13. Myrthe Klabbers - Ivor B



Lessen in de zomervakantie
13-07-2015

Reguliere- en Duidelijkpaardrijden lessen



 

Week 34

Dinsdag 18 augustus
Priveles 9.30 -10.00 Claudia > Anne Beekers
Priveles 10.00 – 10.30 Claudia > Joelle vd Pas
Priveles 15.00 15.45 Sophie > Nemota issa Deen dp

Groep 19.00 – 19.45 Joelle
1. Wieke Leijtens
2. Suze Leijtens
3. Yealie issa Deen
4. Kimberly Boss
5.Janne v Benthum
6. Kaatje van Benthum

Groep 20.00 – 20.45 Joelle
1. Ilse Haarler
2. Eliane van Ewijk
3. Bart Bierbooms
4. Barbara Krantz
5. Iris van Essen
6. …………………….

Priveles Joelle 20.45 - 21.15 Maurice en Melanie

Woensdag 19 augustus

Priveles 13.00- 14.00 Sophie > Bernice en moeder
Groep 15.30 – 16.15 Sophie dp
1. Sanne vd Engel
2. Elois Siepe
3. Emma de Jonge
4. ……………………

Prive (proef)les 16.30 – 17.00 Sophie> Guusje Gesthuizen

Vrijdag 21 augustus
Priveles 10.00 – 10.30 Sari > Sarah Werners

Zaterdag 22 augustus
Groep 10.00 – 10.45 Sari
1. Joris Krantz
2. Marieke Bach
3. Solange van Rossum
4. Esperance van Rossum
5. Clara Aschenbrenner
6.Iris van Essen

Groep 10.45 – 11.30 Sari
1. Myrthe Klabbers
2. Carmen de Krijger
3.
4. Rosa van Ree
5. ………………….
6. ……………………

Priveles 09.30 - 10.00 Sari > Vincent Aschenbrenner
Priveles 10.00 – 10.30 Kevin > Goos vd Brand
 

Week 35

Maandag 24 augustus
Groep 19.00 – 19.45 Sophie
1. Wieke Leijtens
2. Suze Leijtens
3. Solange van Rossum
4. Esperance van Rossum
5. Kimberly Boss
6. Floor Jonker

Groep 20.00 – 21.00 Sophie
1. Ilse Haarler
2. Monique Brunner
3. Eliane van Ewijk
4. Bart Bierbooms
5.Tessa de Waal
6. Laura Stoop

Woensdag 26 augustus
Groep 15.30 – 16.15 Sophie dp
1. Nikki Janssen
2. Anne Driessen
3. Elois Siepe
4. Emma de Jonge

Priveles 14.15 – 14.45 Sari > Goos vd Brand

Zaterdag 29 augustus
10.00 – 11.00 sari
1.
2. Clara Aschenbrenner
3. Jasper Brunner
4. Barbara Krantz
5.
6.
7.

11.00 - 12.00 Sari
1. Annefleur van Rooijen
2. Myrthe Klabbers
3. Maud Raaijmakers
4. Carmen de Krijger
5. Rosa van Ree
6. Floor Jonker
7. Luuke Raaijmakers

Priveles
9.30 - 10.00 Sari > Vincent Aschenbrenner
 



Startlijst onderlinge wedstrijd
18-06-2015

Startlijst onderlinge wedstrijd
Zondag 21 Juni 2015


Duidelijkpaardrijden
Starttijd 10.00 uur ( prijsuitreiking aansluitend om ongeveer 11.15 uur)

1. Finet Mulder -  Aschwin P1
2. Sanne v/d Engel - Ivor B
3. Lisa vd Bergh - Ype B eigen proef
4. Elois Siepe - Ivor P3
5. Nemota Issa Deen - Chippie P1
6. Sem van Heumen - Chippie eigen proef
7. Han Thölking - Chippie P1
8. Joep Custers - Ivor P1
9. Anne Driessen -  Ivor P2
10. Nikki Janssen - Ivor P2
11. Emma de Jonge - Lysander P2


Ponyspel niveau 1
Starttijd 11.30 uur

1. Jasper Brunner - Flame
2. Kaatje van Benthum - Chippie
3. Roza Draaijer - Chippie
4. Anne vd Sluijs - Chippie
5. Hannah Kraak - Aschwin


Ponyspel niveau 2
Starttijd 12.15 uur

1. Roza Draaijer - Chippie
2. Marieke Bach - Lysander
3. Britt vd Broek - Otje
4. Nina Vervuren - Otje
5. Nienke Kho - Otje
6. Alexander Frank - Lysander


Dressuur
Starttijd 10.30 uur

1. Kevin Meurs - Amara B
2. Anne Janssen - Zippie L1
3. Fieke Scholten - Kirstie B
4. Joelle vd Pas - Bono L1
5. Lisa Rutten - Golan B
6. Annelotte Bex - Lysander L1
7. Dirk Doesburg - Golan B
8. Bobby Draaijer - Jolie B
9. Myrthe Klabbers -  Ivor B
10. Clara Aschenbrenner - Ivor B
11. Elize Beunk
12. Lieke Roosendaal


Springen aansluitend aan dressuur/ponyspel rond 13.30 uur
Groep 1

1. Bobby Draaijer - Chippie 20-30 cm
2. Pontus Kho - Flame 20-30 cm
3. Iris van Essen - Chippie 20-30 cm
4. Dirk Doesburg - Golan 20-30 cm
5. Yealie Issa Deen - Chippie 20-30 cm
6. Jip Hanenberg - Otje 20-30 cm
7. Anna Verriet - Chippie 20-30 cm
8. Lisa Rutten - Golan 30-40 cm
9. Fieke Scholten - Kirstie 30-40 cm
10. Carmen de Krijger - Golan 40-50 cm
11. Anne-Fleur v Rooijen - Wilco 40-50 cm
12. Noor Nijman - Ricky 40-50 cm
13. Joelle vd Pas - Bono 70-80 cm
 




Login