Startlijst Onderlinge Wedstrijd Mei 2018
22-05-2018

Aansluitend aan elk niveau is er een prijsuitreiking. (KH-2 gaat samen met KH-3)

Veel plezier en succes!

Tijd

Naam

Pony/Paard

Niveau

10.00

Sari Derks

Vroukje

KH-7

 

Laura Stoop

Maxx

KH-7

 

Fieke Scholten

Kirstie

KH-7

 

 

 

 

10.25

Britt Beker

Assika

KH-5

 

Dirk Doesburg

Charmeur

KH-5

 

Sanne Sengers

Amara

KH-5

 

Lara

Kyara

KH-5

 

Anne Janssen

Zippie

KH-5

 

Barbara Krantz

Kyara

KH-5

 

Roza Draaijer

Ivor

KH-5

 

 

 

 

11.20

Mees

Chippie

KH-Aangepast

 

Thyrza

Ivor

KH-Aangepast

 

Han

Chippie

KH-Aangepast

 

Shamenta

Ivor

KH-Aangepast

 

Finet

Ashwin

KH-Aangepast

 

Nikki

Ivor

KH-Aangepast

 

 

 

 

12.30

Esmee

Ashwin

KH-1

 

Bloeme

Yesly

KH-1

 

Aniek

Ashwin

KH-1

 

Raffi

Ivor

KH-1

 

Diede

Ashwin

KH-1

 

Noortje

Ivor

KH-1

 

Lara

Ashwin

KH-1

 

Marre

Ivor

KH-1

13.30

Zeb

Otje

KH-1

 

Koosje

Chippie

KH-1

 

Petri

Otje

KH-1

 

 

 

 

13.50

Britt vd Broek

Jolie

KH-2

 

 

 

 

14.10 Bloeme Ivor KH-3

 

Annika Scholten

Kyara

KH-3

 

Imme

Ivor

KH-3

 

Jasper

Kyara

KH-3

 

Chantal

Otje

KH-3

 

Sanne

Kyara

KH-3

 

Annika Scholten

Otje

KH-3

 

Chantal

Kyara

KH-3

15.10

Goos vd Brand

Otje

KH-3

 

Anne Driessen

Kyara

KH-3

 

Marlijn vd Meulen

Charmeur

KH-3

 

Jana Vink

Kyara

KH-3

 

Floor vd Ven

VJ

KH-3

 

Joris Krantz

Charmeur

KH-3

 

Lotte vd Ven

VJ

KH-3

 



Rooster Meivakantie 2018
25-04-2018

Zaterdag 28 april

10.30 – 11.15 Joelle
Isabelle
Carmen
Roosmarijn

11.30 – 12.15 Joelle
Koosje
Annika
Bloeme
Chantal

12.15 – 13.00 Marijke
Jasper
Imme

12.30 – 13.00 priveles Esmee > Sari

Dinsdag 1 mei

20.00 – 20.45 Joelle
Monique
Tessa
Annefleur
Noor N
Ilse

Vrijdag 4 mei

16.15 – 17.00 Sari
Roosmarijn
Sanne B
Rosali B

Zaterdag 5 mei

10.00 – 10.30 Brenda > Marijke

10.30 – 11.15 Joelle
Isabelle
Jana
Vienne
Bloeme
Chantal

Dinsdag 8 mei

19.00 – 19.45 Joelle
Sanne B
Rosali B
Annefleur
Noor N

20.00 – 20.45 Joelle
Tessa
Monique
Ilse
Barbara

Woensdag 9 mei
13.30 – 14.00 Jana > Marijke
14.00 – 14.30 Esmee > Marijke

Vrijdag 11 mei

14.00 – 14.30 Mees > Sari
14.30 – 15.00 Esmee > Sari
16.45 – 17.15 Nova en Loup > Sari

16.00 – 16.45 Sari
Roosmarijn
Annefleur
Noor N
Koosje

Zaterdag 12 mei spelletjesdag



Veulen Jaela
25-03-2018

Afgelopen vrijdagochtend heeft Jaela een gezond merrie veulen gekregen.

Moeder: Cést Jaela, Sport Elite (Johnson x De Niro x Welthit 2)

Vader: Sensation (Sir Heinrich x Casparino x Cordial Medoc)



Springles en wedstrijd: Indeling
23-02-2018

  

Groep 1 10.00-12.00
Fieke Kirstie
Janne Otje
Marlijn Chippie
Lotte VJ
Dirk Charmeur
   
Groep 2 12.00-14.00
Tessa Bono
Anne-fleur Adass
Noor Charmeur
Carmen Ivor
Lieke Kyara

 



Carnavalsvakantie lesrooster
06-02-2018

 

5p Groepsles Sanne

Vrijdag, 9. februari

16:00 – 16:45

Beschrijving: Imme Jana Ravi Mees Nienke

 

 

Margo

Vrijdag, 9. februari

16:15 – 16:45
Esmee

 

Sanne

Vrijdag, 9. februari

16:45 – 17:30
Thyrza en Nikki

 

3p groepsles Sari

Vrijdag, 9. februari

17:00 – 17:45

Beschrijving: Annefleur Noor Nijman Koosje

 

Sanne

Vrijdag, 9. februari

17:30 – 18:00
Zeb

 

3p Groepsles Joelle

Zaterdag, 10. februari

10:30 – 11:15

Beschrijving: Marre Sjuul Noortje

 

5p Groepsles Joelle

Zaterdag, 10. februari

11:15 – 12:00

Beschrijving: Koosje Annika Chantal Petri Bloeme

 

Sari

Zaterdag, 10. februari

11:30 – 12:00
Manon

 

 

5p groepsles Sari

Zaterdag, 10. februari

12:15 – 13:00

Beschrijving: Isabelle Kaatje Janne Jasper Vienne

 

2p groepsles Joelle

Dinsdag, 13. februari

20:00 – 21:00

Beschrijving: Barbara Ilse

 

4p groepsles Sari

Woensdag, 14. februari

14:00 – 14:45

Beschrijving: Chantal Bloeme Jana Ravi

 

Sari

Woensdag, 14. februari

15:30 – 16:00

Zeb

 

Sari

Woensdag, 14. februari

16:00 – 16:30

Esmee

 

Sari

Woensdag, 14. februari

16:30 – 17:00

Eline

 

Sanne

Vrijdag, 16. februari

15:30 – 16:15

Finet Nikki en Anne

 

Marijke

Zaterdag, 17. februari

09:15 – 09:45

Brenda

 

4p Groepsles Joelle

Zaterdag, 17. februari

09:45 – 10:30

Beschrijving: Marre Maxime Ravi Vienne

 

4p Groepsles Joelle

Zaterdag, 17. februari

10:30 – 11:30

Beschrijving: Noor Nijman Annefleur Isabelle Jip

 

5p Groepsles Joelle

Zaterdag, 17. februari

11:30 – 12:15

Beschrijving: Annika Chantal Petri Bloeme Imme

 

Sari

Zaterdag, 17. februari

11:30 – 12:00

Manon

 

Marijke

Zaterdag, 17. februari

12:30 – 13:00
Lidewij proefles

 

 



  • Beginning
  •   
  • Previous
  •   
  • 1
  •   
  • 2
  •   
  • 3
  •   
  • 4
  •   
  • 5
  •   
  • 6
  •   
  • 7
  •   
  • 8
  •   
  • 9
  •   
  • 10
  •   
  • Next
  •   
  • End

Login