15
mei 17

Startlijst Onderlinge Wedstrijd Mei 2017

Hieronder vind je de startlijst voor de onderlinge wedstrijd van 21 Mei 2017. Door de fantastische opkomst kan helaas niet iedereen op zijn of haar 1e keus rijden. De prijsuitrijking voor de dressuur is ongeveer om 14:15. Voor de ponyspellen zijn de prijsuitreikingen meteen na het einde van een categorie.

N.B. Voor de dressuur is dit een tijdsindeling en geen groepsindeling 

Dressuur 10:00
1. Joelle van de Pas Bono L2
2. Sanne Sengers Amara B
3. Sari Derks Figaro L2
4. Fieke Scholten Ashwin L1
5. Britt Beker Assica B
 
Dressuur 11:00 Ponyspel DP 11:00
1. Myrthe Klabbers Ivor B 1. Nemota  Chippie
2. Rosali Bastiaans Ivor B 2. Nikki Chippie
3. Lara Janssen  Ivor B 3. Han Chippie
4. Roza Draaijer Otje B 4. Lisa Ype
5. Anne-Fleur van Rooijen Golan B 5. Anne  Kyara
6. Sanne Bastiaans Golan B 6. Shamenta Ivor
7. Bobby Draaijer Golan B 7. Joep Ivor
8. Isabelle Jansen Kyara B 8. Finet Ashwin
  9. Thyrza Chippie
 
Dressuur 12:00 Ponyspel 1 12:00
1. Luuke Raaijmakers Ype B 1. Diede Otje
2. Jip Hanenberg Ype B 2. Maxime Chippie
3. Eef Bouwers Kirstie B 3. Malou Chippie
4. Carmen de Krijger Kirstie  B 4. Mees  Ashwin
5. Dirk Doesburg Kirstie L1 5. Nienke Ashwin
6. Marieke Bach Kyara B    
7. Lieke Roosendaal Kyara B Ponyspel 2 12:30
8. Anneke Grotenhuis Kyara B 1. Chantal Ivor
      2. Jana Ivor
      3. Anne van Lanschot Ivor
      4. Annika Otje
 
13:00-13:30 Pauze
 
Dressuur 13:30 Ponyspel 2 (vervolg) 13:30
1. Sanne Berends Amicci B 5. Bloeme Chippie
2. Noor Nijman Charmeur B 6. Mees Kyara
3. Britt van de Broek Jolie B (zg) 7. Mare Kyara
4. Wieke Leijtens Ricky B (zg) 8. Sjuul Kyara
5. Floor van de Ven VJ B 9. Nienke Kyara
  10. Viënne Kyara
  11. Goos Ivor
  12. Petri Ivor
  13. Jasper Ashwin
  14. Marre Ashwin
     
  Ponyspel 3 14:30
  1. Hanna  Ype
  2. Lotte Kyara
  3. Inde Chippie
  4. Marlijn Ivor
  5. Joris Ivor
  6. Emma Ivor
  7. Jasper Ivor
  8. Viënne Kyara
  9. Goos Otje
  10. Sjuul Otje
  11. Marre  Chippie

 

Login