20
juni 16

Startlijst onderlinge wedstrijd

Startlijst onderlinge wedstrijd zondag 26 juni 2016


Duidelijkpaardrijden.
Starttijd 11.00 uur

1. Lisa vd Bergh Ype
2. Finet Mulder Aschwin
3. Nemota Issa Deen Chippie
4. Emma de Jonge Chippie
5. Anne Driessen Lysander
6. Nikki Janssen Flame

Prijsuitreiking aansluitend

Ponyspel niveau 1
Starttijd 12.00 uur

1. Anna Sengers Otje
2. Bloeme Poelen Otje
3. Ravi Nijkrake Chippie
4. Jana Vink Chippie
5. Annika Scholten Chippie

Prijsuitreiking aansluitend


Ponyspel niveau 2
Starttijd 13.00 uur

1. Jasper Brunner Lysander
2. Lotte vd Ven Ivor
3. Viënne Raaijmakers Ivor
4. Marlijn vd Meulen Ivor
5. Anne vd Sluijs Chippie
6. Sjuul Coenen Ivor
7. Goos vd Brand Ivor
8. Merel Verheul Ivor
9. Mare Hamaker Otje
10. Marre Burgers Flame
11. Inde Oosterhout Flame
12. Hanna vd Aa

Ponyspel niveau 3
Starttijd 14.30 uur

1. Joris Krantz Ivor
2. Anne vd Sluijs Ivor
3. Tyme vd Ven Lysander
4. Pontus Kho Kyara
5. Inde oosterhout Flame
6. Goos vd Brand Lysander
7. Hanna vd Aa Kyara


Dressuur ochtendprogramma
Starttijd 10.00 uur

1. Suzan Middel Ricky M1
2. Sanne Sengers Amara B
3. Bobby Draaijer Danny Kaye B
4. Sari Derks Amicci L1
5. Anne Beekers Kirstie L2
6. Joelle vd Pas Bono M1
7. Kevin Meurs Amara B zonder galop
8. Laura Stoop Golan L1
9. Michèle Ernste Kirstie B

Starttijd 11.00 uur

10. Fieke Scholten Aschwin L1
11. Carmen de Krijger Kirtsie L1
12. Myrthe Klabbers Ivor L1
13. Dirk Doesburg Golan L1
14. Michèle Ernste Kirstie L1


Dressuur middagprogramma
Starttijd 13.45 uur

1. Floor Verheijen Golan B
2. Lisa Rutten Kyara B
3. Anneke Grotenhuis Golan B
4. Sam vd Hoeven Kirstie B
5. Eef Bouwens Kyara B
6. Sanne Berends Kirstie B
7. Nienke kho Jolie B zonder galop
8. Marieke Bach Kyara B

Starttijd 14.45 uur

9. Britt vd Broek Otje B
10. Lisa Rutten Kyara L1
11. Isabelle Janssen Ivor B
12. Elois Siepe Ivor B
13. Luuke Raaijmakers Ivor B
14. Roza Draaijer Hugh B zonder galop


Prijsuitreiking dressuur en ponyspel 2 en 3 aansluitend om ongeveer 16.00 uur
 

Login